Profesionalios logistikos ir transporto paslaugos sausumos keliais. Ilgametę darbo patirtį turintys logistikos specialistai parinks optimaliausius krovinio gabenimo maršrutus vilkikais. UAB „Rostanas“ atstovauja kliento interesus muitinėse ir rengia krovinių transportavimo dokumentus.

Krovinių pervežimas žeme yra pati lanksčiausia krovinio gabenimo rūšis, leidžianti pervežti skirtingų matmenų ir skirtingo svorio krovinius. Laikydamasi griežto grafiko, bendrovė užtikrina itin tikslius krovinio išsiuntimo ir gavimo terminus. Kiekvienas maršrutas planuojamas individualiai, todėl pasiekiamos optimaliausios krovinio gabenimo sąnaudos. Ilgametę darbo patirtį turinti komanda suteiks operatyvią ir išsamią informaciją apie krovinio judėjimą ir užtikrins maksimalų krovinio saugumą.

UAB „Rostanas“ teikia standartinių, ypatingų reikalavimų ir pavojingų krovinių gabenimo paslaugas. Pagrindinė „Rostanas“ specializacija – krovinių gabenimas tarp Baltijos ir Skandinavijos šalių t.y į Švediją bei Norvegiją.

Pervežimų kontrolei yra naudojama moderni GPS ir GSM įranga, kuri leidžia palaikyti ryšį su sunkvežimio vairuotoju ir gauti visą su krovinio pervežimu susietą informaciją. Gabenamų krovinių saugumą užtikrina krovinių draudimas ir transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimas (CMR).

Didžiatūriai tentuoti autotraukiniai: 120 m3 tūrio krovumo, 38 europadėklų (EP)

Tentinės puspriekabės: 92m3 tūrio krovumo, 34 europadėklų (EP)

Tentinės mega puspriekabės (Jumbo): 100 m3 tūrio krovumo, 34 europadėklų (EP)

Platformos negabaritinių krovinių gabenimui: žemagrindės, ilginamos, platinamos.